14.7 C
Castelldefels
domingo, mayo 19, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
0,00€

No hay productos en el carrito.

El Club Tennis Andrés Gimeno i el Club Piragüisme Castelldefels, grans triomfadors de la XXIII Nit de l’Esport

Triomfadors de la XXIII

fotogaleria de la Nit de l’Esport 2023

Triomfadors de la XXIII. També han rebut guardons entitats com el Castelldefels Hockey Club, el Club Handbol Esportiu Castelldefels, el Club Nàutic Castelldefels i el Wake Addict Club.

El llistat de premiats/des és el següent:

Categoria I – Millor equip masculí sènior (més de 18 anys)

Equip Sènior (Club de Tennis Andrés Gimeno)

Categoria II – Millor equip femení sènior (més de 18 anys)

Equip Divisió d’Honor femení “B” (Castelldefels Hockey Club)

Categoria III – Millor equip masculí de categories formatives (infantil, cadet i juvenil)

Equip Cadets (Club Piragüisme Castelldefels)

Triomfadors de la XXIII

Categoria IV – Millor equip femení de categories formatives (infantil, cadet i juvenil)

Equip de Pàdel (Club de Tennis Andrés Gimeno)

Categoria V – Millor esportista masculí (més de 18 anys)

Claudio Maximiliano Bejan (Club Handbol Esportiu Castelldefels)

Categoria VI – Millor esportista femenina (més de 18 anys)

Elena Bodi López (Wake Addict Club)

Categoria VII – Millor esportista masculí de categoria formativa (infantil, cadet i juvenil)

Max Sanz Roig (Club Nàutic Castelldefels)

Categoria VIII – Millor esportista femenina de categoria formativa (infantil, cadet i juvenil)

Sandra Oliveras González (Club de Tennis Andrés Gimeno)

Categoria IX – Millor tècnic/a o entrenador/a

Oriol Moyes i Munné (Club de Tennis Andrés Gimeno)

Categoria X – Millor Esportista en Esport Adaptat

Marc Bartrolí Cusí (Escola de Pàdel Adaptat del Club de Tennis Andrés Gimeno)

Mª Montserrat Alcoba (Club Piragüisme Castelldefels)

Xabier Caldito González (Club Piragüisme Castelldefels)

Triomfadors de la XXIII

La categoria XI es reservava a les mencions i reconeixements especials, un total de 22 en aquesta ocasió. Han sigut els següents: Jacques Van der Plaasche; Juanjo Capdevila Zarzo; Antonio Moreno Gómez; Esther Miret Rodríguez; Jordi Oliver Llorach; Xavier Mira Berdún; Juan Antonio Jiménez Martín; Ángel Alarcón Galiot; Aitor Egurrola Leizeaga; Ferran Costa Pinazo; Carlos López Moreno; Silvia Lladró Fernández; Daniel Ballart Sans; Ángeles Gil Sevilla; Club Petanca Castelldefels (50è aniversari); Unió Esportiva Castelldefels (75è aniversari); Club de Pesca Castelldefels (75è aniversari) i els reconeixements “In Memoriam” a Manolo Cruz Cámara, Antonio Capacés Gil, Ramón Julià Garcia, Cristóbal Ruiz Díaz i José María Rojo Sánchez.

Objectius de Desenvolupament sostenible

Related Articles

DEJA UNA RESPUESTA

Por favor ingrese su comentario!
Por favor ingrese su nombre aquí

*

Stay Connected

21,991FansMe gusta
3,912SeguidoresSeguir
21,700SuscriptoresSuscribirte
- Publicidad -spot_imgspot_imgspot_img

Latest Articles

Abrir chat
Hola!😊 ¿En qué podemos ayudarte?
Verificado por MonsterInsights